0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-40 %
Aproms Streetwear Основните Camis Мода 2018 Жените Шпагети Ремени Плетени Ребрести Исече Резервоарот Врвот Краток Еластична Градник маици Tee

Aproms Streetwear Основните Camis Мода 2018 Жените Шпагети Ремени Плетени Ребрести Исече Резервоарот Врвот Краток Еластична Градник маици Tee

DEN 336.00
DEN 559.20
Това е достапна

Количина на стоки


Сите слики преку професионални боја калибрација,поради разликата во екраните, може да постојат разлики.

Основните својства

Големина:
S, M
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Блузи Тип:
Camis
Материјал:
Полиестер,Памук
Облека Должина:
Краток
Стил:
Streetwear
Декорација:
Appliques
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
APROMS
Број На Модел На:
21434
Големина:
S/M
Сезоната:
Пролет / лето / есен
Пакет:
Висок Квалитет на T-shirt + OPP вреќа
Camisas Femininas 2018:
poleras де mujer
жените tshirt:
лето блузи битник
Лето Основни:
МОРА ДА СЕ
резервоарот врвот:
Блузи, за Жени Облека

Додатоци на производот