0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-7 %
2018 Шупливи Проѕирна долна облека Чипка Frenum Рака долна Облека bralett дами camisole црно бели жени лето сечење на врвот A20

2018 Шупливи Проѕирна долна облека Чипка Frenum Рака долна Облека bralett дами camisole црно бели жени лето сечење на врвот A20

DEN 156.00
DEN 168.00
Това е достапна

Количина на стоки


Жените Шупливи Проѕирна Долна Облека Чиста Чипка Frenum Рака Долна Облека Градник Блузи
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! Користи слична облека да се споредат со големина.
Спецификации :
Пол : Жените
Материјал : Чипка
Облека Должина : Редовна
Шаблон Тип : Цврсти
Sleeve Стил : Редовна
Стил : Мода/Секси
Боја : Црна,Бела
Пакетот вклучува : 1 PC Вест
Големина Детали :
Int'l Големина
Биста (Прилагодливи)
Должина( Не Се Вклучуваат На Рака)
S
86 см/33.9"
30cm/11.8"
М
90 cm/35.4"
31 см/12.2"
L
94 см/37.0"
32 cm/12.6"
XL
98 см/38.6"
33 cm/13.0"

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Блузи Тип:
Camis
Стил:
Повик
Облека Должина:
Краток
Бренд Име:
Lisingtool
Број На Модел На:
GG010521
Декорација:
Никој
Ткаенина Тип:
Чипка
Материјал:
Полиестер
боја:
Црна, Бела
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Мода/Секси

Додатоци на производот