0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
beler 14 парчиња Мотоцикл Carburetor Поправка Комплет Хидрати Обнова Поставите 03-408 одговара за Поларис Sportsman 500 ХО 2001 2002

beler 14 парчиња Мотоцикл Carburetor Поправка Комплет Хидрати Обнова Поставите 03-408 одговара за Поларис Sportsman 500 ХО 2001 2002

DEN 930.72
Това е достапна

Количина на стоки

Carburetor Поправка Комплет Хидрати Обнова на Поставување одговара за Поларис Sportsman 500 ХО 2001-2002
Состојба : 100% нови Боја : Златна & Црно-Сребрен Материјал : Метал & Гума & Пластични Производителот Дел Број : 03-408 Компатибилен Со : одговара за Поларис Sportsman 500 ХО 2001-2002 Објект се вклучени : 1 x carburetor поправка kit (14 парчиња)
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински. Забелешка : ве молиме проверете нашата слика да го видиш она што производи ги имаат пред да ја купите.
Функција :
1) Добри перформанси.
2) Лесно да се инсталира.
3) Тоа е издржлив и лесен.

Основните својства

Бренд Име:
beler
Тип На Објект:
Carburetor
Име На Модел:
-
Објектот Тежина:
0.043kg
Материјал Тип:
Метал & Гума & Пластика
Специјални Функции:
Стабилни карактеристики, висока сигурност
боја:
Златна & Black & Сребро.
Производителот Дел Број:
03-408
одговара 1:
за Поларис Sportsman 500 ХО 2001 2002

Додатоци на производот