0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-7 %
Кујна Бар Teaware Чај Strainers рачно од не ' рѓосувачки челик Жица Mesh Сферични чај цедилка топки топката 4pc/многу

Кујна Бар Teaware Чај Strainers рачно од не ' рѓосувачки челик Жица Mesh Сферични чај цедилка топки топката 4pc/многу

DEN 536.00
DEN 576.00
Това е достапна

Количина на стоки


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Основните својства

Големина:
M
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Додатоци на производот