0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
K11-100 висока прецизност три/3 вилица чак авто-центрирање chucks 100mm 4 инчен за Механички струг,Мини струг

K11-100 висока прецизност три/3 вилица чак авто-центрирање chucks 100mm 4 инчен за Механички струг,Мини струг

DEN 1948.00
DEN 2051.04
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Бренд Име:
DEMK
Број На Модел На:
K11-100
Број на Вилиците:
3
моќност:
Електричен

Додатоци на производот