0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
3D Насликани Диносаурус Порцелански Кригла Креативни Tyrannosaurus Stegosaurus Pterosauria Керамички Чај Кафе Кригла дете подарок

3D Насликани Диносаурус Порцелански Кригла Креативни Tyrannosaurus Stegosaurus Pterosauria Керамички Чај Кафе Кригла дете подарок

DEN 737.00
DEN 866.88
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

сертификација:
CIQ,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
LanBeiJia
Додатоци:
Со Сите
Спецификација:
Gift Box
Број На Модел На:
Q211
Стил:
Цртан филм
Материјал:
Керамички
Обликот:
Со Капак
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
На Пример Шолји Кафе
Drinkware Тип:
Чаши

Додатоци на производот