0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Хорор Криптата 3D Талон Черепот & ' Рбет Goblet Смола StainlessSteel Лагер Черепот Купот Дома Канцеларија Кафе Луди Подарок Со Пакет

Хорор Криптата 3D Талон Черепот & ' Рбет Goblet Смола StainlessSteel Лагер Черепот Купот Дома Канцеларија Кафе Луди Подарок Со Пакет

DEN 1166.00
DEN 1295.52
Това е достапна

Количина на стоки


Хорор Криптата 3 D Талон Черепот & ' Рбет Goblet Смола Stainless Steel Лагер Черепот Купот Дома Канцеларија Кафе Луди Подарок Со Пакет
Информација За Производот :
Име : Нерѓосувачки Челик 3 D Талон Черепот & ' Рбет Goblet Материјал : Смола + Нерѓосувачки Челик Нето Тежина : 0.45 g Големина : 18*7cm (ве молиме имајте на ум дека секој стил ќе имаат 1-2cm различни спектар големина) Капацитет : appro.400ml Стилови : 3 D Талон Черепот & 'Рбет Goblet Пакување : Белата Кутија Карактеристики : - Hight квалитет и сосема нов; - Креативни 3 D Талон Черепот &' Рбет Goblet - од Нерѓосувачки челик материјал, внатрешен процес мазна, лесна за чистење; - Оваа кригла има висока температура отпор карактеристики, погоден за различни потреби; - Кул home office табела оркестарот; - Голема како подарок. Answer : ___________________________ Note : црна кршење на коските е ние направено намерно за декорација. Ве молиме не грижете се, и го користат тоа нормално. Испорака : Кога ќе го поставите цел,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки Гаранција & Одржување : Ние нудиме 15 дена слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Најважно!!! Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Основните својства

Капацитет:
301-400ml
Drinkware Тип:
Чаши
Бренд Име:
maimon
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Тип:
На Пример Шолји Кафе
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Спецификација:
1
Додатоци:
Со Никој
Број На Модел На:
CM630211
Стил:
Класичен
Обликот:
goblet
Стил:
Класичен

Додатоци на производот