0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Луксузна Британски Стил на Коските Кина Teapot Кригла Плоча Шеќер Сад Phnom/ Сребрена Penh Порцелан, Чај/ Кафе поставите 15 Парчиња

Луксузна Британски Стил на Коските Кина Teapot Кригла Плоча Шеќер Сад Phnom/ Сребрена Penh Порцелан, Чај/ Кафе поставите 15 Парчиња

DEN 20165.76
Това е достапна

Количина на стоки


Луксузна Британски Стил на Коските Кина Teapot Кригла Плоча Шеќер Сад Phnom/ Сребрена Penh Порцелан, Чај/ Кафе поставите 15 Парчиња
Бренд / Code : земја керамика
Боја : транспарентна глазура здравствена безбедност без нечистотии
Производ одделение : прво одделение национално ослободување
Материјал : парична казна коска кина Одговараат конфигурација : Кафе тенџере*1+Млеко jug*1+шеќер сад*1 +Кафе*6+Кафе јадење*6 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на проценетиот временски период, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 6.Ве молиме не го отворите спор, без било каква комуникација , тоа е нефер за продавачот . ние би сакале да ви помогне да се решат проблемите . 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е сноси купувачот. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНАТА ИСПЛАТА по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4.Ве молиме не го напушти негативна повратна информација, без каква било комуникација , во спротивно , ние не ќе ви покаже наплата или враќање . Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Основните својства

Drinkware Тип:
Чаши
Керамички Тип:
Коска Кина
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Тип:
На Пример Шолји Кафе
Додатоци:
Со послужавник
Спецификација:
>10
Материјал:
Керамички
Број На Модел На:
SYTC-08
Стил:
Европа
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Обликот:
Handgrip

Додатоци на производот