0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-42 %
2018 Нови Пристигна Бренд Дизајнер Единствена Змија Во Облик На Хривнија Стил Жените Се Види Луксузно Мода Девојка Подарок Дијамант Украси

2018 Нови Пристигна Бренд Дизајнер Единствена Змија Во Облик На Хривнија Стил Жените Се Види Луксузно Мода Девојка Подарок Дијамант Украси

DEN 445.00
DEN 767.04
Това е достапна

Количина на стоки

modname=ckeditor
GEEKTHINK 2017 Сосема Уникатен Дизајн Змија во Облик на Хривнија Стил Види Жена модни дами Дијамант Украси Gfit Секојдневен види
БРЕНД : GEEKTHINK СТИЛ : Fashion & Повик на ДИСПЛЕЈОТ : Аналогни Екранот Движење : Јапонија Кварц Движење Карактеристики : - Висок квалитет Quatz Движење - од не ' Рѓосувачки челик backcase со Hi-tech ласерски логото;
- 30 метри, отпорен на вода. (Ве молиме да Не Притиснете Било кое Копче за Подводни) - 12-месечен фабрика гаранција. - Случај Дијаметар : 2*4cm - Бенд Ширина : 1.5 cm - Бенд Должина : 20cm - Случај Дебелина : 9mm Компоненти Вклучени : -1 x Вистински GEEKTHINK види

Основните својства

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Шок Отпорни
Случај Обликот:
овална
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Ширина:
15mm
Случај Материјал:
Легура
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Geekthink
Движење:
Кварц
Затворач Тип:
Никој
Dial Дијаметар:
25mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Број На Модел На:
9004
Бендот Должина:
24cm
Случај Дебелина:
9mm
Пол:
Жените

Додатоци на производот