0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
4Pcs Универзална Коса Clipper Граница Чешли Водич Прилог Чешли Црна Професионални Салон Берберот Фризер Алатка 10Sizes 1.5-12mm

4Pcs Универзална Коса Clipper Граница Чешли Водич Прилог Чешли Црна Професионални Салон Берберот Фризер Алатка 10Sizes 1.5-12mm

DEN 45.00
DEN 60.00
Това е достапна

Количина на стоки

4 Pcs Универзална Коса Clipper Граница Чешли Водич Прилог Чешли Црна Професионални Салон Берберот Фризер Алатка 10 Sizes 1.5-12mm
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Посебни граница чешел за електрична clippers. Прекрасен изглед, убава школка, погоден за повеќето возрасти на луѓе. Единствена безбедност на коса и чешел за позиционирање дизајн, лесно да се работи. Нож главата нема да ја допре кожата безбеден и сигурен. Погоден за производство на електрична коса машина со жица, полнење електрични shears не се применуваат. Спецификација : Материјал : ПП Пластични Вклучувајќи Големина : #66 : 1.5 mm/0.06", 3мм/0.12", 4.5 мм/0.18", 6mm/0.24"(приближно) #67 : 1.2 mm/0.05", 2,5 mm/0.10", 4.5 мм/0.18", 6mm/0.24"(приближно) #68 : 3мм/0.12", 6mm/0.24", 9mm/0.35", 12mm/0.47"(приближно) Боја : Црна/ слонова коска Количина : 1 сет(4pcs) Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 сет(4pcs) x Граница Чешли(други додатоци демо на сликата не е вклучена.)

Основните својства

Тип На Објект:
чешел
Бренд Име:
YAS
Големина:
see information
Број На Модел На:
8QQ100168
Материјал:
Пластични

Додатоци на производот