0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-21 %
Дрвени Бебе Коза На Коса И Чешел Се Справи Со Четка Бебе Hairbrush Новороденче Коса Четка Младата Чешел Главата Massager

Дрвени Бебе Коза На Коса И Чешел Се Справи Со Четка Бебе Hairbrush Новороденче Коса Четка Младата Чешел Главата Massager

DEN 117.00
DEN 147.84
Това е достапна

Количина на стоки

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Мека четка не ќе му наштети на бебето кожата Новороденче четка косата Прекрасен подарок за вашето бебе Спецификации : Материјал : Дрво Големина : Вкупна должина од 15cm/5.91", четка глава : 6cm/2.36" Боја : како на сликата покаже Кол : 1 компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1pc * Новороденче коса четка(други додатоци демо на сликата не е вклучена)

Основните својства

Тип На Објект:
Четка,Чешел
Возрасна Група:
Бебиња
Бренд Име:
YAS
Шаблон Тип:
Цврста
Возраст Опсег:
0-3 месеци,19 до 24 месеци,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,13-18 месеци
Број На Модел На:
2S50102
Должина:
5.91inch
Материјал:
Дрво
Пакување:
Посебна
Тип На Објект:
четка

Додатоци на производот