0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-18 %
2018 Нови USB Полнење Lint Removers со Облека Тепих, Машина За Отстранување На Пелети Електрична Батерија Lint Removers Висок Квалитет

2018 Нови USB Полнење Lint Removers со Облека Тепих, Машина За Отстранување На Пелети Електрична Батерија Lint Removers Висок Квалитет

DEN 810.00
DEN 987.84
Това е достапна

Количина на стоки


2018 Нови USB Полнење Lint Removers со Облека Тепих, Машина За Отстранување На Пелети Електрична Батерија Lint Removers Висок Квалитет. Забелешка : Поради различни меѓународни plug видови, препорачливо е да се купи USB стил, па може да се приклучиш во вашиот телефон адаптер или компјутер за полнење. Име на производ : Lint Removers со Алишта, Машина За Отстранување На Пелети Полнење тип : батерија / батерија (различни видови) Бои : бела и црвена употреба на објекти : облека џемпери, крзнени палта, долна облека, ќебиња, играчки, теписи, крпи, троседот перници, чаршави ватенка маска, ракавици и марами. Карактеристики : 1, Lint Removers сечилото уред за заштита, се покрие лабава машината престане, вртејќи се за да спречите случајно повредата. 2, USB интерфејс / plug / сува батерија за да се обезбедат различни видови на опции за различни групи на луѓе. 3,Lint Removers различни големини на дупка со дијаметар од нож нето, ќе може да се справи со различни губење на топката големина. 4,2018 нов стил Lint Removers, удобно рака, со висок квалитет, ве молиме да не се пропушти.
Нашата продавница има повеќе предмети за домаќинството :
Исто така,имаме некои алатки : За цена : Нашите производи имаат добра цена.насловна страница треба купоните може да се користи за да се компензира дел од износот, ,и ние исто така да поставите некои содржини минус износот на попуст. За плаќање : Можете да го користите кредитна картичка или Alipay или друг начин на плаќање,ако имате проблем,ве молиме контактирајте со нас,или замолете го aliexpress службен услуга на клиентите, За експрес : Ние ќе натпревар express mode според различни земји и вашата исплата, ќе се обиде да те брзо ја прими стоката. За по-продажба : Кога ќе примите производи и сфатив дека тоа не е совршен, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им обезбеди услуга услуга со вас;ако мислите дека сите се добри, ве молиме да ни даде добар коментар, и светлината од 5 ѕвезди ,ви благодарам.

Основните својства

Материјал:
Пластични
Стил:
Рака
Употреба:
облека
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Тип:
Lint Removers
Име на производ:
Lint Removers со Алишта, Машина За Отстранување На Пелети
полнење тип:
батерија / батерија (различни видови)
Бои:
Бело и Црвено
Користат за :
облека џемпери, крзнени палта, долна облека

Додатоци на производот