0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
15 милиони/ width7cm Исклучителна eyelash тантела Мода Свадба Чипка DIY прибор за облека RS1195

15 милиони/ width7cm Исклучителна eyelash тантела Мода Свадба Чипка DIY прибор за облека RS1195

DEN 504.00
Това е достапна

Количина на стоки


Име на производ : eyelash чипка
Ширина : 7cm
Боја : off бело /црна
Пакување : 15 милиони= 5 piecer/Многу(1piece = 3meter)
Употреба : Идеален за Фустан, headware, женски underware гребенот,чанта додаток, шапка. перница,завеса,кукли облека , дома декор , Свадба Чипка итн

Основните својства

Бренд Име:
Р SMEALE
Техника:
Жакард
Материјал:
Полиестер / Најлон
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Чипка
Ширина:
7CM
Број На Модел На:
RS1195
Тип На Производ:
Чипка

Додатоци на производот