0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
15Yard две тон daisy цвет venise чипка намали дијаметар 2.7 cm 15COLORS

15Yard две тон daisy цвет venise чипка намали дијаметар 2.7 cm 15COLORS

DEN 552.00
Това е достапна

Количина на стоки


Должина : 15 Метри цвет дијаметар е 2.7 cm

Основните својства

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
ywleiao
Ткаенина Тип:
Voile
Материјал:
Најлон / Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
2.7mm
Количина:
15YARDS
is_customized:
Yes

Додатоци на производот