0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-0 %
Златен Сјај Решетката Ткаенина За Вечер Фустан Злато Sequin Ткаенини За Облека 2017 Африкански француска Чипка Ткаенина Високо Квалитетни зелени

Златен Сјај Решетката Ткаенина За Вечер Фустан Злато Sequin Ткаенини За Облека 2017 Африкански француска Чипка Ткаенина Високо Квалитетни зелени

DEN 3066.00
DEN 3066.24
Това е достапна

Количина на стоки

Добредојдовте на Вовед : На Tulle Чипка Ткаенина Е голема класа на везови чипка, ќе имаат убави и посебен модел може да биде со свој значење за дизајн кога е во процес на производство. Тоа се дебели и цврсти,е врвот на модата во Нигерија Партија Фустан. Овој вид на чипка е Roen, се Чувствува повеќе comforatble. Roen го прави повеќе од три-димензионални ДОБРА ВЕСТ За нашите почитувани клиенти
Конечно,њу џерси сега може исто така да обезбеди ЧИПКА ТКАЕНИНА за нашите почитувани клиенти.Земете добар поглед и ве уверуваме дека ќе најдете нешто што ви интересира тука.
Уживајте во вашата шопинг време во ТРГОВСКИОТ БАЗА
Производ Descripstion
Еве ги деталите за чипка ткаенини :
Објектот е во парк и се подготвени да брод
Состојба : нова и unworn
Материјал : 100% Сомот
Ширина : 55"
Дизајн : Африкански дизајн
Материјал : voile ткаенина
Тежина : околу 2kilogram/5yards
Пакување : 5 дворови/парче,15 метри/пакет
Боја : мулти-боја како што е прикажано на фотографиите
Производи покажува :
Вистинска боја на материјалот може да биде малку поинаков од слики поради shootin Бесплатен Превозот за 5 Метри !! 2016 година Најновите Модни француска Чипка со Љубезно Забелешка : Бидејќи се пука,на екранот или стоки имаат многу бои, сликата и материјал објект може да има мали разлики, ве молиме предмет на материјал објект.
Ние ги користиме на курирската служба DHL или FEDEX да ги испратите сите предмети што треба да ги споделите со нашите клиенти за да се добие своите работи, во рок од само 3-7 работни дена. Имаме најдобрите работи,најдобро служи,најдобра цена,најдобар дизајн . A. Сите предмети се бесплатен превозот од DHL,fedex,можете да добиете на стоки само во рок од 3-7 работни дена,се надеваме дека сите thie клиентот може да се добие на стоки во прв пат. Б. Ние ќе испорака на стоки во рок од 48 часа откако ќе се добие совети на плаќање. В. Клиентот треба да го потврдат на испорака на информации кога цел,причина ние испрати стоката според деталите кои ќе го напушти во aliexress.Ако има потреба од секоја промена,ве молиме да се напомене таму. D. купувачот имаат одговорност да си дозволат на доход и/или должност задолжени од нивните земји, ако не е потребно. Повратни информации Вашите повратни информации е многу improtant за НАС ,Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде пет satr и активни повратни информации,ние ќе го направи тоа подобро.Ако има било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ја напушти која и негативни повратни информации,cuase тоа не може да се реши нешто,ќе треба да ги споделите со нас, така што ние може да го реши тоа до го задоволи

Основните својства

боја:
7, cd7
Тип На Производ:
Чипка
Функција:
Еластична,Растворлив Во Вода,Еко-Пријателски
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
cd
Декорација:
Sequins
Ткаенина Тип:
Mesh
Ширина:
51/52inch
Техника:
Хеклани
Повод:
Африкански Модни Облека за Повод,Свадба,забава итн
Пакување:
5 дворови/парче
Место на Потекло:
Гуангжу во Кина
Употреба:
Облека,Фустан,Жените се Облекуваат,Нигерија фустан,Партија облечи,Свадба се облекуваат
Возрасна Група:
Возрасни лица
Материјал:
Ployester, Organza, Француска Чипка
време на испорака:
3-5 работен ден
Функција:
Чипка Свадба Фустани
is_customized:
Yes

Додатоци на производот