0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Трговија на големо 20yards/многу 1.0 cm фенси лента DIY Лента за коса, Облека, Прибор За Шиење Декорација бесплатен превозот YK123

Трговија на големо 20yards/многу 1.0 cm фенси лента DIY Лента за коса, Облека, Прибор За Шиење Декорација бесплатен превозот YK123

DEN 576.00
Това е достапна

Количина на стоки


Напомена :
1 )Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од експрес за слободни превозот.
2)Овие слики се за повикување само,и ве молам дозволете 2-3мм грешка поради прирачник за мерење,ве молиме разбирање,ви благодариме.
3)Точка боја се прикажани во фотографии можеби покажува малку поинаква на вашиот монитор од различни монитори не се калибрира истиот.
4)Бидејќи наведнува се обврзани со машина,неизбежно ќе се кос,ве молиме да бидат разбирање,plese забелешка пред да нарачате!
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Основните својства

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
1.0CM
Број На Модел На:
Yk123
Декорација:
Чипка
Бренд Име:
MYG
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Ployester

Додатоци на производот