0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-34 %
DoreenBeads Кинески Етнички Стил Памук Лента Трим Врежан Шема DIY Облека се Облекуваат Свадба Партија Оркестарот Додатоци 1m,1PC

DoreenBeads Кинески Етнички Стил Памук Лента Трим Врежан Шема DIY Облека се Облекуваат Свадба Партија Оркестарот Додатоци 1m,1PC

DEN 59.00
DEN 89.76
Това е достапна

Количина на стоки


Топло Препорачуваме Продажба
Ве молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е високо ценет дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, па ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Основните својства

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
/
Бренд Име:
DoreenBeads
Материјал:
organza
Декорација:
Чипка
Техника:
Ткаени
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
AE071056
Ткаенина Тип:
/

Додатоци на производот