0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-17 %
2meters Природни Лен Лента Свадба Партија Декорација Webbing DIY Торба Чевли Материјал Занаети Подарок Пакување Појас

2meters Природни Лен Лента Свадба Партија Декорација Webbing DIY Торба Чевли Материјал Занаети Подарок Пакување Појас

DEN 42.00
DEN 50.88
Това е достапна

Количина на стоки


Материјал : Предиво од Јута Боја : Како што е прикажано на сликата Големина : 10мм,15mm,25мм Пакет : 2meters/многу Употреба : Дома декорација, крпеница, DIY занаети.. answer : ___________________________ Note : Сите ткаенини се мери со рака. Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-2mm отстапување постои. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.
Плаќање :
1, прифаќаме Alipay.
2, Плаќањето мора да се изврши во рамките на 3 дневна цел.
3 ,Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.
Превозот :
1, Ние ќе брод објектот според вашата адреса што сте ни ја дале,па ве молиме да ни даде право адреса.
2,за Целосна исплата мора да се направи пред нашиот пратката.
3,Ние често брод предмети преку EMS,DHL,FEDEX,CHINAPOST.и тоа обично трае 25-60days за испорака од страна на Кина Пост Воздух Mail.EMS изразат испорака обично се 5~10 работни дена.DHL,FEDEX експрес испорака обично се 3~7working дена.Но предмети зависни до дестинацијата.
Повратни информации :

Основните својства

Тип На Производ:
Чипка
Бренд Име:
SZVVI
Број На Модел На:
0104
Ширина:
10mm,15mm,25mm
Декорација:
Чипка
Материјал:
предиво од јута
Ткаенина Тип:
organza
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Плетенка
Материјал:
предиво од јута
Големина:
како опис
Lenght:
2 Метри

Додатоци на производот