0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
LIONZONE Мажите Уметност Чорапи Новите Европски Чорапи Мода Harajuku Стил за Печатење Чист Памук Маслото Класичен Повик на Van Gogh

LIONZONE Мажите Уметност Чорапи Новите Европски Чорапи Мода Harajuku Стил за Печатење Чист Памук Маслото Класичен Повик на Van Gogh

DEN 120.00
DEN 172.32
Това е достапна

Количина на стоки


Продавница ги обединува најдобрите Кинески бренд, секој стил е внимателно одбран, суровини и материјали, изработка е најдобар. Ние ќе се стремиме да ви овозможи со најдобра цена, најдобра услуга. И, од време на време да се ажурира повеќе стилови. Се надевам дека сите се движи прстите, да ја додадете нашата продавница до вашите омилени.Тоа е погодно да се најде нас кога ќе треба . Ви благодариме! Следете ги нашите продавница, додадете омилени, ексклузивни член попусти
Личност Ретро Светски Познатиот Маслото Шема За Унисекс
Ткаенина содржина : Памук : 75%,Полиестер : 20%,Spandex : 5%
Погоден за луѓето : Мажи , Жени , Млади
Погоден за сезона : Пролет , Есен , Зима
Производ во боја : Мона Лиза, Ѕвезденото Небо, Брановидни, Вреска, Херувим, Дејвид, Статуата на Слободата, Јавање Коњи, Вашингтон, Бакнеж, Венера
Купување Белешки : Ако не сте задоволни, ве молиме да ни даде пет-ѕвезда пофалба! Вашата поддршка е мотив за нас да се инсистира на тоа продавница! За Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по трансакција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
За Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси . Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање & Наплата
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
За Даноци 1) Провизии, даноци и царини за увезените стоки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 2) ве Молиме распрашува што пред да ја Купите на вашата земја е царинската испостава што овие дополнителни трошоци можат да се применат.

Основните својства

Големина:
US8-12, US9-13
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Дебелина:
Стандард
Висок:
Членови на екипажот
Бренд Име:
LIONZONE
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Број На Модел На:
MM0356
Sock Тип:
Повик
Име:
Личност Ретро Светски Познатиот Маслото Шема За Унисекс
Ткаенина Содржина:
Памук
Луѓе:
Мажи, Жени, Млади
Сезоната:
Пролет , Есен , Зима
Големина:
US8-12/US9-13
боја:
Мона Лиза, Ѕвезденото Небо, Брановидни, Вреска, Херувим, Дејвид, Статуата на Liber
Повод:
дневно
Функција:
Се облекуваат , Дише, Смешни
Тежина:
About 0.04KG
Пакување:
пластична кеса

Додатоци на производот