0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-31 %
2018 Топла Продажба Секси Женска Чиста Чипка Врвот Бедрото-Издигнувања Чорапи + Жартиера Појас Suspender Постави Црно/Бело/Црвено/розова fishnet

2018 Топла Продажба Секси Женска Чиста Чипка Врвот Бедрото-Издигнувања Чорапи + Жартиера Појас Suspender Постави Црно/Бело/Црвено/розова fishnet

DEN 71.00
DEN 102.24
Това е достапна

Количина на стоки


2018 Топла Продажба Секси Женска Чиста Чипка Врвот Бедрото-Издигнувања Чорапи + Жартиера Појас Suspender Постави Црно/Бело/Црвено/розова fishnet Жартиера Секси и шармантна Големина : Една големина СО Т панталони во Боја : Црна/Бела/Red/розова Половината 62-92cm Должина на жартиера појас 20cm жартиера чипка широк 12cm(еластични) Свила/fishet Порибување Боја : Црна/Бела/Red/розова Големина на : ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на XS-XL Тежина 40-70kg висина 145-180cm Хип 80-120cm Пакет се вклучени(Со opp вреќа,НЕ мало кутија) : 1 x Жартиера + 1 пар x Порибување

Основните својства

Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Тенка
Материјал:
Spandex,Најлон,Полиестер,
Објектот Должина:
stockings

Додатоци на производот