0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-7 %
Коди Челик Дами Краток Цевка Чорапи Мрежа Повик Лето Чорапи Жените Дише Удобно Женски Чорапи 4pairs/многу

Коди Челик Дами Краток Цевка Чорапи Мрежа Повик Лето Чорапи Жените Дише Удобно Женски Чорапи 4pairs/многу

DEN 188.00
DEN 201.60
Това е достапна

Количина на стоки

ЧОРАПИ ИНФОРМАЦИИ Родова Жена/Девојки Боја Шарени, Како слика покажува Материјал Памук, Полиестер, Spandex Големина Слободни големина, погоден ЕВРА : 33-39 НАС : 5-7.5 Пакет Opp вреќа Пакет : 1lot=4 пара Забелешка За Русија клиенти, ве молиме да го напишете вашето име и презиме. Еластичноста на чорапи е добро, Погоден ЕВРА : 33-39 НАС : 5-7.5 . Можете да изберете различни стилови или изберете она што ние ви препорачуваме во опција. Ако производот има било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, не даваат лоши повратни информации.

Основните својства

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик,Памук,Полиестер
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Број На Модел На:
AA6634
Бренд Име:
КОДИ ЧЕЛИК
Објектот Должина:
18cm--25cm
боја:
Шарени Чорапи (5 Бои)
Сезоната:
Лето&Пролет&Есен
1lot:
=4 пара/многу
Големина:
EUR
Материјал Сооднос:
70%Памук,20%Polyeste,10%Акрил
Стил-1:
Дами Краток Цевка Чорапи
Стил-2:
лето чорапи жени
Стил-3:
женски чорапи
Шема:
Полна Боја
број:
2017-11-15

Додатоци на производот