0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
Мажите Професионални Компресија Чорапи Дише Патување Активности Одговара за медицински Сестри Шин Splints Лет Патување Не се лизга Човек Sock Meia

Мажите Професионални Компресија Чорапи Дише Патување Активности Одговара за медицински Сестри Шин Splints Лет Патување Не се лизга Човек Sock Meia

DEN 572.00
DEN 816.48
Това е достапна

Количина на стоки


Име Мажите Sock Материјал Најлон,Spandex,Полиестер Боја Сина,Сива,Розова Стил Кошарка,од Витално значење,Мода,Чисто,Уредно Пол Мажи,Машки Функција Не се лизга,Дише,Absort Пот Пакување 3 Пара/многу
Мажите Професионални Компресија Чорапи Дише Патување Активности Одговара за медицински Сестри Шин
Splints Лет Патување Не се лизга Човек Sock Meia Материјали : Најлон,Полиестер,Spandex; Боја Тип : Шарени Комбинација; Стил : Спортот,Новина,Секојдневен,Модата; Пол : Мажи,Машки; Сезона : Пролет,Лето,Есен,Зима; Функција : Анти-триење,Не се лизга,Дише,Absort Пот,Анти-бактериски; Пакување : 3 Пара/многу; Sock Пакет : Opp Вреќа; Во овој магазин,"случајно мешање" избор на Боја не е поддржан
Поради снимање техники и осветлување и други причини,ќе предизвика разлики помеѓу слики и
стоки,ве молиме да се разбере!!! Машки чорапи големина на конверзија табела Нога Должина(cm) 24.5 беа 25,5 25 26 26.5 27 27.5 28 ЕУР 39 40 41 42 43 44 45 46 НИ 7.5 7 8 9 8.5 9.5 10 10.5 велика БРИТАНИЈА 6 6.5 7.5 7 8 9 8.5 9.5 Женски чорапи големина на конверзија табела Нога Должина(cm) 23 22.5 23.5 24.5 24 25 беа 25,5 26 ЕУР 35 36 37 38 39 39 40 40 НАС 5 5.5 6 6.5 7.5 7 8 8.5 велика БРИТАНИЈА 4 4.5 5 5.5 6 6.5 7.5 7

За Плаќање
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел;
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и должност задолжени од нивните земјата;
3. Прифатени методи за плаќање : во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе
опциите за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.Понатаму за плаќање прашања, ве молиме погледнете
плаќање помогне ,тоа може да ви помогне.
За Превозот
1. Пакет брод колку што е можно побрзо по вашата исплата,Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 30-45days, некои coutry ќе трае
35-60 дена,EMS 7-20days.
2. Генерално, Повеќето наредби се обработуваат во рамките на 5-7 работен ден.Но задоцнување на испораката ќе се случи како на нашиот тим, промените
секој момент.И понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царинската царинење.На тој начин
ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.Ако не примите објект во рок од триесет дена,ве молиме контактирајте
нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
3.Меѓународен превоз е потребно долго време,ве молиме да бидете трпеливи, ние Секогаш ќе обрне внимание на најновите динамичен информации,
пратката може да биде случајна штета, вклучувајќи кршен,па дури и изгубени, ве молиме да се разбере! Ако не го добиете вашиот пакет,
или пратката е оштетена,или имаат неисправни производи, ве молиме да ни обезбеди некои слики како доказ, ако факт е точно, ние
ќе испрати нов производ за вас. Било какви барања ве молиме да ни кажете пред пратката испраќање,бидејќи еднаш парцели
испраќање,ние не може да промени ништо!
За Повратни Информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку
вие сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме!
Ако сте незадоволни со тоа, ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да
се реши проблемот и да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!

Основните својства

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Дебелина:
Стандард
Висок:
Членови на екипажот
Број На Модел На:
LKLJJ0767
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Sock Тип:
Повик
датум:
20180105
Чорапи Боја:
Сина,Сива,Розова Чорапи
sock стил:
Кошарка,Спорт,Од Витално Значење,Популарна,Уредно,Мода Чорапи
Пол:
Мажи,Мажи,Момчиња,Возрасни Sock
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен,Зима Sock
Sock Функција:
Анти-триење,Не се лизга,Дише,Absort Пот,Анти-бактериски Sock
Пакување:
3 Пара Sock
sock пакет:
OPP вреќа
Пазарната Вредност:
15 $
Sock Occassion:
Фудбал,Кошарка,Отворено.итн Чорапи

Додатоци на производот