0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-14 %
2018 Есен Зима Секси Жени Коленото Порибување Секси Жени Чиста Две линии Вертикална Лента Коленото Памук Дното Жакард Порибување

2018 Есен Зима Секси Жени Коленото Порибување Секси Жени Чиста Две линии Вертикална Лента Коленото Памук Дното Жакард Порибување

DEN 227.00
DEN 263.52
Това е достапна

Количина на стоки


$2.99 Се Купи Сега За $1.99 Се Купи Сега За $3.99 Се Купи Сега За $3.99 Купи Сега

Основните својства

Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Памук,Полиестер
Дебелина:
Дебели
Објектот Должина:
50-65cm
Број На Модел На:
W155
Главниот Камен Боја:
слика
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Додатоци на производот