0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-37 %
Elva Коса Кадрава Целосна Чипка Човечка Коса, Перики Бразилецот Remy Коса Чипка Перики Со Бебе Коса Пред Извлечен Косата 8-26 Природна Боја

Elva Коса Кадрава Целосна Чипка Човечка Коса, Перики Бразилецот Remy Коса Чипка Перики Со Бебе Коса Пред Извлечен Косата 8-26 Природна Боја

DEN 3873.00
DEN 6147.36
Това е достапна

Количина на стоки


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Основните својства

Протегала должина:
8inches, 10inches, 12inches, 14inches, 16inches, 18inches, 20inches, 22inches, 24inches, 26inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Материјал:
Човечка Коса
Тип На Објект:
Перика
Текстура:
Кадрава
Направени Метод:
Рака Држел
Погоден Умирање Бои:
сите бои
Перики Должина:
Долго
Материјал Одделение:
Remy Коса
Бренд Име:
Elva Коса
Чипка Перика Тип:
Целосна Чипка Перики
капа големина:
Просечната Големина
густина:
130%
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Боја на Чипка:
Медиум Браун
Може Да Се Permed:
Yes
База Материјал:
Швајцарскиот Чипка

Додатоци на производот