0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-38 %
Elva Коса 150% Густина Целосна Чипка Човечка Коса, Перики Вода Бран Бразилецот Remy Коса, Перики Со Бебе Коса 8-26 Пред Извлечен Косата

Elva Коса 150% Густина Целосна Чипка Човечка Коса, Перики Вода Бран Бразилецот Remy Коса, Перики Со Бебе Коса 8-26 Пред Извлечен Косата

DEN 4959.00
DEN 7998.24
Това е достапна

Количина на стоки


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Основните својства

Протегала должина:
8inches, 10inches, 12inches, 14inches, 16inches, 18inches, 20inches, 22inches, 24inches, 26inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Материјал:
Човечка Коса
Тип На Објект:
Перика
Бренд Име:
Elva Коса
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Може Да Се Permed:
Yes
Чипка Перика Тип:
Целосна Чипка Перики
База Материјал:
Швајцарскиот Чипка
Перики Должина:
Долго
Материјал Одделение:
Remy Коса
Погоден Умирање Бои:
сите бои
Текстура:
Водениот бран
капа големина:
Просечната Големина
Боја на Чипка:
Медиум Браун
Направени Метод:
Рака Држел
густина:
150%

Додатоци на производот