0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Симпатична Нов Дом Чување На Кутии Кутии Организатор Ткаенина Коцка Кутии Кошница Фиока Сад

Симпатична Нов Дом Чување На Кутии Кутии Организатор Ткаенина Коцка Кутии Кошница Фиока Сад

DEN 118.00
DEN 124.32
Това е достапна

Количина на стоки

19*20cm Барел Играчка Чување на Кутии Виткање Организатор Перење Кутија Облека, Кошница
Спецификација
Предмет тип : Складирање кофа
Боја : Како На Сликата Шоу
Облик : Барел стил
Материјал : Памук и Лен
Стил : Европа n
Тежина : 81g
Големина : 19*20cm+4cm
Пакетот вклучува : 1 * Чување кофа

Основните својства

Бренд Име:
faroot
Производот:
Облека Организатор
Обликот:
Круг
Стил:
Корејската
Употреба:
Дребулии
Решетки Количина:
1
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Материјал:
Памук и лен
Капацитет:
види детали

Додатоци на производот