0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-48 %
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Со Висок Квалитет Прибор За Складирање Носител На Две Ребра Одвод На Вода Тип Садови За Складирање Кафез Бесплатен Превозот

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Со Висок Квалитет Прибор За Складирање Носител На Две Ребра Одвод На Вода Тип Садови За Складирање Кафез Бесплатен Превозот

DEN 672.00
DEN 1292.16
Това е достапна

Количина на стоки


Боја : Сребрена
Материјал : Нерѓосувачки челик
Големина : Покажува Како На Следнава Слика
1 : за Германија клиенти
ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ . Без нив, ние може само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 : на руски клиенти
ве молиме оставете ги вашите име и презиме ( најмалку 3 зборовите ) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 : да се Бразилецот клиенти
ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината.

Основните својства

Тип:
Чување На Носителите & Полици За Складирање,Чување Кошеви
Применливи Простор:
Кујна
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Инсталација Тип:
Кат Тип
Нема. на Групи:
Еден
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
843
Употреба:
Садови
Бренд Име:
ShangSuRenPin
Тип:
Чување На Носителите & Полици

Додатоци на производот