0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Мулти-боја Чевли Складирање Погодно Шик Никаква Трага Лепило Чевли Рек Ѕид Виси Чевли Складирање Организатор Закачалка Земја Стил

Мулти-боја Чевли Складирање Погодно Шик Никаква Трага Лепило Чевли Рек Ѕид Виси Чевли Складирање Организатор Закачалка Земја Стил

DEN 40.32
Това е достапна

Количина на стоки

Карактеристики : Организирајте ги вашите чевли и заштедете повеќе простор во вашиот дом Инсталиран на вратата, ѕид и покрај биро Доаѓаат со две-соочува со селотејп Со 2 прегради за да поставите вашата чевли одделно и tidily Разумен ширина на дизајнот да се задржи вашите чевли од droppin Боја : Сина, Зелена, Розова, Каки Димензии : 26 x 8 x 7cm Тежина : 65g Слика Дисплеј :

Основните својства

Тип:
Чување На Носителите & Полици
Инсталација Тип:
Ѕидот Монтирани Тип
Пластични Тип:
PP
Нема. на Групи:
Еден
Број На Модел На:
26x8cm
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
ZJMZYM
Употреба:
Чевли
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
Зад Вратите/На Ѕидовите
Класификација:
Виткање Багажник
Број На Производ:
LA0050
боја:
сино/зелено/Каки/розова
Тежина:
65g

Додатоци на производот