0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
Италија ТИМОТ на ИТАЛИЈА НОВА бела велосипедизам џерси поставите ropa Ciclismo мажите кратко sleeve тим велосипед носат џерси поставите лигавче шорцеви Гел Подлога MTB

Италија ТИМОТ на ИТАЛИЈА НОВА бела велосипедизам џерси поставите ropa Ciclismo мажите кратко sleeve тим велосипед носат џерси поставите лигавче шорцеви Гел Подлога MTB

DEN 702.00
DEN 1002.72
Това е достапна

Количина на стоки


Добредојде и фала Дојде да ми продавница
Ние продаваме велосипедизам облека на различни брендови и стилови.
Ние може да го прилагодите сите велосипедизам облека (било која фирма и тимот) .
Може да се чувствуваат слободни да контакт. Уживаат во шопинг !

Основните својства

Големина:
5XL, 4XL, 3XL, XXL, XL, L, M, S, XS
Sleeve Големина:
Кратко Sleeve
Сезоната:
Лето
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
ДИНГ МИРА-001
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ДИНГ МИРА
Тип:
Џерси Поставува
Патент Должина:
Целосна
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Материјал:
Полиестер Lycra Гел подлога
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Дресови Материјал:
100% Полиестер

Додатоци на производот