0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
2 парчиња Срце Љубов облик дизајн чај цедилка Лажичка Филтер лажица Infuser Чај Кеси Филтрација Љубители кујнски прибор

2 парчиња Срце Љубов облик дизајн чај цедилка Лажичка Филтер лажица Infuser Чај Кеси Филтрација Љубители кујнски прибор

DEN 191.04
Това е достапна

Количина на стоки


Топла Продажба Ново Срце Љубов Чај Кеси Strainers Лажичка Филтер Infuser Пластични Филтрација Љубители Подарок за Денот на Вљубените
Спецификации :
Храна одделение безопасни пластични материјали,тоа е innocuous на луѓето.
Срцето облик шема е многу симпатична,може да биде добар декоративни алатка.
Како цедилка, луѓето можат да се користат кога водата се вари или различни чај дома.
Голема филтерот за да го вгради чај или билка.
Прекрасен подарок за пријатели кој сака пиење чај.
Пакување :
2 парчиња x љубов чај филтер
Напомена :
Ве молиме овозможи 0.1-4mm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Основните својства

Бренд Име:
Halojaju
Број На Модел На:
miao-08
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Тип:
Colanders & Strainers
Метал Тип:
Храна Одделение Пластика
Обликот:
Љубов тип
Должина:
16cm
Наслов:
кујнски прибор
користат за:
чај ,кафе,алкохол
Тежина:
0.018kg
е - прилагодена:
Yes
Тип:
чај додатоци
Име:
чај цедилка
насловот 1:
чај infuser

Додатоци на производот