0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-23 %
Висок Квалитет На Жените Гласник Кеси Мини Моден Женската Кожа Рамо Кеси Crossbody Кеси Дами Чанти Мали Спојки Purses

Висок Квалитет На Жените Гласник Кеси Мини Моден Женската Кожа Рамо Кеси Crossbody Кеси Дами Чанти Мали Спојки Purses

DEN 541.00
DEN 703.20
Това е достапна

Количина на стоки


Димензии : Должина : 22 см, Ширина : 20 см, Дебелина : 4 cm
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1. Ве молам прости 1~3 cm големина грешка поради прирачник за мерење на разликата.
2. Боја ќе бидат малку различни, поради различни камера, светлина и екранот.
3. Таму ќе биде малку различни од по ce во детали за различни производни многу, како метал, и внатрешен итн. Материјал : Висок Квалитет на СТП Кожа Забелешка
1.Ние и ветуваме на сите слики се реални.Но внатрешниот материјал може да биде различен.
2.Поради производство на различни серии.таму може да се отстапува на 1-3cm за предмети.
3.Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од самата pruduct бои во зависност од вашиот monitor settings.
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. да 18 : 00часот. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела).
HISUELY Топла Продажба на Нови Жени СТП Кожни Чанти Tassel Моден Дизајнер Црна Кофа Гроздобер Рамо Кеси Жените Гласник Торба
HISUELY Топла Продажба на Нови Жени СТП Кожни Чанти Tassel Моден Дизајнер Црна Кофа Гроздобер Рамо Кеси Жените Гласник Торба
HISUELY Топла Продажба на Нови Жени СТП Кожни Чанти Tassel Моден Дизајнер Црна Кофа Гроздобер Рамо Кеси Жените Гласник Торба СТП Кожни Чанти за Жена Моден Дизајнер Црна Кофа Гроздобер Рамо Кеси Жените Гласник Торба

Основните својства

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Hasp
Обликот:
Размавта
Број На Модел На:
BAG202092
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Шаблон Тип:
Геометриски
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Надворешноста:
Никој
Бренд Име:
HISUELY
Тип На Објект:
Чанти
Големина:
22*20*4CM

Додатоци на производот