0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
4Pcs Функционална Мазна Нерѓосувачки Челик Cuticle Ноктите Криви Режа Веѓа Носот Коса Тример Eyelash Режа Педикир Маникир

4Pcs Функционална Мазна Нерѓосувачки Челик Cuticle Ноктите Криви Режа Веѓа Носот Коса Тример Eyelash Режа Педикир Маникир

DEN 126.00
DEN 168.48
Това е достапна

Количина на стоки


4 Pcs Функционална Мазна Нерѓосувачки Челик Cuticle Ноктите Криви Режа Веѓа Носот Коса Тример Eyelash Режа Педикир Маникир
Карактеристики : Безбеден за употреба на 100% Сосема Нов. Предмет Тип : Ноктите Cuticle Режа Материјал : Нерѓосувачки Челик се Користи За : Веѓа Тример Веѓа Нож Пакет се Вклучени : 4pcs Помине Режа

Основните својства

Тип На Објект:
Cuticle Режа
Број На Модел На:
Помине Уметност Алатки
Големина:
Nails Cuticle Scissors
Бренд Име:
NIDETX
Материјал:
Нерѓосувачки Челик помине ножици

Додатоци на производот