0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-23 %
Мини круг пластични цвет садови home office декорација микро-пејзаж расадници Succulents садови Succulents Potted растенија 2 парчиња

Мини круг пластични цвет садови home office декорација микро-пејзаж расадници Succulents садови Succulents Potted растенија 2 парчиња

DEN 68.00
DEN 88.80
Това е достапна

Количина на стоки

Материјал : зелена пластични Големина : 76.6mmx66mm Количина : 2 Боја : црвена, зелена, сина, жолта, бела, виолетова, бургундија Забелешка : Со цел да се обезбеди најдобра цена и лесен за воздушен транспорт. Овој производ не може да имаат мало поле. Ние ќе repack на OPP вреќа. Поради прирачник за мерење, големината може да има грешка на 1-4 cm боја може да се разликуваат во зависност од следи Оваа ставка може да бидат оштетени за време на транспортот. Ако објектот е оштетен, ве молиме контактирајте со нас веднаш, а потоа ја напуштат повратни информации, ви благодариме за разбирањето 2 парчиња Транспорт Забелешка : за време на Испорака од понеделник до сабота, недела национални празници, не бродот. Кога купувате објекти во Aliexpres, бидете сигурни дека вашата адреса за е точна англиски адреса и име и презиме. Гаранцијата се Враќа : Кога ќе примите пратката, постои и влошување на квалитетот проблем, ве Молиме контактирајте со нас. Ве молиме верувам дека и ние ќе ви ги даде задоволителен резултат, ве молиме да не даде ни еден малициозен проценка Ние сме искрени продавница се надевам дека за да добиете вашето разбирање и поддршка.

Основните својства

Лист Големина:
77.8mmx65mm
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
65mmx78mm
По завршувањето:
Не Обложена
Пластични Тип:
ABS
Се Користи Со:
Цвет/Зелени Растенија
Бренд Име:
WZCWJNLGM
Тип:
Расадник Садови
Употреба Состојба:
Десктоп
Материјал:
Пластични
Име:
мини flowerpot
Услови за Користење:
десктоп балкон
Материјал:
Пластични
Користи:
Цвеќиња / зелени растенија
Тежина:
55.2g
Количина:
2 парчиња

Додатоци на производот