0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-6 %
0.25 KW 380V 50HZ Електрични Алуминиум Легура на Вибрации на Мотори За Машина за Перење

0.25 KW 380V 50HZ Електрични Алуминиум Легура на Вибрации на Мотори За Машина за Перење

DEN 2889.00
DEN 3072.96
Това е достапна

Количина на стоки


0.25 KW 380 V 50 HZ Електрични Алуминиум Легура на Вибрации на Мотори За Машина за Перење

Основните својства

Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
380V 0.25 kw
Употреба:
Електричен Велосипед
Излезна Моќност:
0.25 kw
Commutation:
Brushless
Изградба:
Постојан Магнет
Број На Модел На:
0.25 kw
Тип:
Микро Мотор
сертификација:
ISO
Брзина:
2850rpm
моќност:
0.25 kw
инсталација структура:
Хоризонталната
Напон(V):
380v

Додатоци на производот