0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
1.1 KW Големи Електрични Вибрации Сито Вибратор Мотор

1.1 KW Големи Електрични Вибрации Сито Вибратор Мотор

DEN 4568.00
DEN 5075.04
Това е достапна

Количина на стоки


1.1 KW Голема Вибрации Сито Вибратор Мотор

Основните својства

Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
380V 1.1 KW
Commutation:
Brushless
Излезна Моќност:
1.1 KW
Изградба:
Постојан Магнет
Тип:
Микро Мотор
Број На Модел На:
1.1 KW
Употреба:
Електричен Велосипед
сертификација:
ISO
Брзина:
2850rpm
моќност:
1.1 KW
инсталација структура:
Хоризонталната
Напон(V):
380v

Додатоци на производот