0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
cnHGarts Бесплатен превозот 50cm ширина хидрографски филмови вода трансфер печатење вода трансфер filn черепот WTP008

cnHGarts Бесплатен превозот 50cm ширина хидрографски филмови вода трансфер печатење вода трансфер filn черепот WTP008

DEN 410.00
DEN 432.00
Това е достапна

Количина на стоки

Опис На Производот
Увезени буквар филмови од Јапонија;
Увезени еко мастила од Јапонија;
Увезени 8 бои за печатачи;
3 D кубни печатење, хидро потопување, хидро потопување,хидро слики,3d крива печатење,hydrographics печатење
Опис
Вода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , Хидрографски
Филмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Слика, Потопни грејачи Апликација
Декорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед
шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето, Мотоцикл.
Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика,
и метал.
За повеќето делови, ако објектот може да биде натопена во вода, хидро-графички процес може да се користи. Филм Ширина 50cm и 100cm Филм Обрасци
Карбонски Влакна, Череп, Маскирна ,Дрвени, Мермер& Камен, , Животинска Кожа,Цртан Филм, Член На Кралското Семејство Шема,
Метална Четка Предности
1. Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни повратните информации од клиентите
целиот свет;
2. Најдобра Цена : Конкурентна цена во мали цел, Голем попуст за големи цел;
3. Навремена Испорака : Ние ќе брод редоследот по плаќање во 2-3 дена;
4. Најдобра По-продажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Трансфер Печатење обука за вештини, Корисни совети;
5. Разни Вода Трансфер Печатење Филм Модели,5000+ дизајни;
6. Член на кралското семејство Популарни Вода Трансфер Печатење Филм : Ние развивме нашите сопствени модели, некои модели
достапни само од нас;
7. Прилагодување : Ние, исто така, може да се печати на вашиот сопствен дизајн, ве молиме испратете ни дизајн слика во .AI формат.
Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема, ние никогаш нема да го продаде својот член на кралското семејство шема на трети страни.
Примена
Нашите Услуги
Нашите Предности Висок Квалитет : Нашите филмови доби 99% позитивни повратните информации од нашите клиенти. Конкурентна Цена : Добра цена за мали цел и голем попуст за големи орде. Навремена Испорака : По плаќање нашите производи ќе бидат испратени во рок од 5 дена, како и обично. Над 3000+ стандардни обрасци се достапни,вклучувајќи јаглерод влакна,метална четка,маскирна,дрво жито,картон,пламен,череп,цвет,капка вода,мермер,текстил занает,геометриски итн. OEM цел прифати,со одлични дизајнирање тим секогаш подготвен да им помогне на нашите клиенти. Продолжувајќи По-продажба на услуги се достапни Информациите на Компанијата
Нашата Фабрика & Работилница Слики
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1. Она што е MOQ?
Нормално е MOQ 10 квадратни метри.
Q2. Како за вашиот бесплатни примероци?
Да, како еден од најголемите инкџет медиумски производи производители во Кина копното, ние сме во можност да ви послужи нашите бесплатни примероци!
И листови и ролни се достапни!
А4 големина : 5sheets на едно време во слободни. 5 листови спакувана во пластична кеса со налепница
4 R/А6 големина или други големина (3Р,13 X18" итн) се исто така достапни
Примерок количини повеќе од 20 листови треба да се плати , нашите продажни ќе ви кажам однапред
Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот.
Q3. Колку за товарни?
Тоа зависи од вашата област, што се користи за ПРОЗОРЦИ/DHL најголемиот дел служба, таа има 40-45% попуст како нормални ПРОЗОРЦИ експрес сервис.
Q4. Како за мојот стоки пакување? Може ли да го користам мојот логото или сопствени пакување?
Стоката се добро proteted со соодветни материјали за пакување.

Основните својства

боја:
0.5x2m (1sqm), 0.5x10m (5sqm)
Тип На Објект:
Decals & Налепници
Бренд Име:
cnHGarts
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
вода трансфер печатење филм
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
PVA
Објектот Ширина:
0.5m
Објектот Тежина:
0.6kg
Објектот Должина:
0m
Примена:
пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола
Функција:
Protectives,Украси,Прашина,Влага-доказ,
Буквар За Филмот:
Увезени Од Јапонија
Материјал:
вода трансфер печатење филм

Додатоци на производот