0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-19 %
SYNOKE Мода Водоотпорен Спорт Цртан филм Часовници Момчиња Девојка Види Деца Дигитален рачен часовник

SYNOKE Мода Водоотпорен Спорт Цртан филм Часовници Момчиња Девојка Види Деца Дигитален рачен часовник

DEN 131.00
DEN 161.76
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20.17 mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
QJ1120
Движење:
Дигитални
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
21cm
Бренд Име:
SYNOKE
Бендот Материјал Тип:
PU
Затворач Тип:
Тока
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Дијаметар:
46.5 mm
Случај Дебелина:
14.11 mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Смола
Функција:
Никој
Случај Материјал:
Пластични
Пол:
Деца

Додатоци на производот