0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-14 %
2017 Девојки Бански Прекрасна Печатење Цвеќиња Бебе Деца Девојки Бикини Костим за капење, Новата Лето Две Парчиња Biquini Infantil Топла 8-16Y

2017 Девојки Бански Прекрасна Печатење Цвеќиња Бебе Деца Девојки Бикини Костим за капење, Новата Лето Две Парчиња Biquini Infantil Топла 8-16Y

DEN 371.00
DEN 431.52
Това е достапна

Количина на стоки


Девојки Бански Прекрасна Печатење Цвеќиња Бебе Деца Девојки Бикини Костим За Капење
Нови Лето Две Парчиња Biquini Infantil Топла 6-16 Y
Одличен Квалитет Пливачки Костум
(Погоден за 6 до 16 години девојки носење)
Големина(tag) Биста
За Раст За Возраст
S (128) 57cm
122-128 cm 6-8 Years M (140) 60см
134-140 cm 8-10 Years L (152) 63cm 146-152 cm 10-12 Years XL (164) 66cm 152-164 cm 12-14 Years XXL (176) 69cm 164-176cm
14-16 Years

Основните својства

Големина:
8T, 10T, 12T, 14T, 16T
Тип На Објект:
две парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
GCWHFL
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Девојки

Додатоци на производот