0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-6 %
10pcs Пластични Вештачки Аквариум Растенија, Риби Резервоарот Водни Вода Остава Acuario мали Димензии Симулирани Растенија Аквариум Декорација

10pcs Пластични Вештачки Аквариум Растенија, Риби Резервоарот Водни Вода Остава Acuario мали Димензии Симулирани Растенија Аквариум Декорација

DEN 225.00
DEN 239.52
Това е достапна

Количина на стоки


Lifelike пластични растенијата декорација направи вашата риба резервоарот изгледа одлично; Дизајниран со керамички база направете го тоа лесно да стојат во вода и додадете природната убавина на било аквариум; тоа е безбедно за водните животни.

Основните својства

Големина:
S
Тип:
Риба
Бренд Име:
Saim
Тежина:
100g
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
аквариум декорација
Водни Украси Тип:
Растенија
Тип:
вештачки аквариум растенија
Обликот:
Водни Вода Лист
Стил:
аквариум декорација
Количина:
10Pc
Пиедестал Материјал:
Керамички
Големина:
8.6*5.6cm/2.2*3.4inch

Додатоци на производот