0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-44 %
Пред Пониски за Суспензија на Арм За Рк Хоби Модел на Автомобил 1-12 Wltoys 12428 12423 на Арм Чудовиште Камион Краток Off-Road

Пред Пониски за Суспензија на Арм За Рк Хоби Модел на Автомобил 1-12 Wltoys 12428 12423 на Арм Чудовиште Камион Краток Off-Road

DEN 457.00
DEN 816.00
Това е достапна

Количина на стоки


Добредојдовте На RCAWD
Име на производ : суспензија на-рака За РК Возило Тип : РК Автомобил Скала : 1/12 Боја Опции : Многоцветни Материјал : машински легура на алуминиум Опис : елоксирани , од легиран 6061-T6, пред долниот суспензија рака
1/5 1/6 Traxxas X-MAXX Задна Осовина Превозникот Stub Оска Превозници За Рк Хоби Автомобил 7752 6061-T6 Brushless Електрични Чудовиште Камион радио контрола на рк модел хоби автомобили надградени дел Хоп-up pa
____________________________________________________________________________________________________________________________
За Производи За Боја : Метални производи беа обоени со anodic оксидација третман . Понекогаш боја ќе бидат малку различни, како anodic оксидација третман . Се надевам знаете дека пред цел. За Нула : Бидејќи метал многу е лесно да се биде изгребани. Метални производи може да биде некој дефект на површината како што се нула. Се надеваме дека ќе имате разбирање. За Различни Серија Процес : можеби секоја серија процес ќе се некои differents со изглед, тоа нема да влијае на производи работи. Се надевам знаете дека пред цел. За Испорака Адреса 1. ве молиме потврдете го точна адреса пред цел . Ако треба да се промени адресата по ред , ве молиме да го откажете и да има нова цел со точна адреса . 2. ве молиме понуда на адреса на англиски јазик. Analphabetic систем адреса нема да бидат испратени од страна на превозот на компанијата . И оваа цел може да се откаже . Ali Express Премија За Испорака На Руски Купувачот 1. Примачот Име каша биде пасош име. 2. Месец вредност треба да биде помала од 1000 евра и тежина треба да биде помала од 31kg . Или ќе мора да плаќаат данок . 3. Количината на производот во една големина или боја , не треба да биде повеќе од 5 компјутери . Или ќе мора да плаќаат данок . 4. По Превозот Цел, превозникот ќе побара од вас да им понуди број на пасош , пасош име и пасош Датум на Издавање . И ќе мора да потпишан царинење договор за лиценца онлајн.
Контакт со нас за рефундирање во рок од 15 дена ако не добијат по 60 превозот дена. Понуда за следење на број кој има следење на информации . Се навредуваат ако производот биде прекината во превозот.

Основните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
рака
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Бренд Име:
RCAWD
Број На Модел На:
0004
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Суспензија За Рака

Додатоци на производот