0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
baja 5b песок поставени тркала

baja 5b песок поставени тркала

DEN 4272.00
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Брзина Контролори
За Возило Тип:
Bajas
Материјал:
Пластични

Додатоци на производот