0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
10pcs* 26#/ 26AWG Рамен Кабел 20cm 200mm Поврзување Линија за Контрола на Летање/ Машко-машки Серво Жица - JR/ Futaba боја

10pcs* 26/ 26AWG Рамен Кабел 20cm 200mm Поврзување Линија за Контрола на Летање/ Машко-машки Серво Жица - JR/ Futaba боја

DEN 132.00
Това е достапна

Количина на стоки


Опис На Производот :
2 Тоа е погоден за поврзување multiaxis.
2 Жица големина : 26 AWG/ 26#
2 Основни број : 30
2 Дијаметар : 0.08 mm
2 Жица надворешниот дијаметар : 1.3 mm
2 Жица Должина : 20cm
2 Боја : JR боја и боја Futaba
2 Конектор : JR машки конектор* 2 парчиња

Основните својства

боја:
Futaba Боја, JR Боја
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Авионите
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
PX26M200
Материјал:
Пластични
color1:
Futaba Боја
color2:
JR Боја

Додатоци на производот