0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-28 %
100pcs/многу 600mm JR машки да машки серво продолжување кабел жица JR Futaba серво кабел Бесплатен превозот

100pcs/многу 600mm JR машки да машки серво продолжување кабел жица JR Futaba серво кабел Бесплатен превозот

DEN 1659.00
DEN 2304.00
Това е достапна

Количина на стоки


Бесплатен превозот 100pcs/многу 600mm JR машки да машки серво продолжување кабел жица JR Futaba серво кабел 100pcs 60cm серво приемник продолжување на кабелот. JR машки приклучок и Futaba Женски приклучокот,компатибилни едни со други. За РК Автомобил, авион и хеликоптер серво конекција или приемник конекција. Жица Должина : 600mm . Боја иста како на сликата .
пакет се вклучени :
100pcs*600mm кабел
1 .Скенира QR код. 2 .додадете нашата продавница на вашата омилена продавница, 3 . Споделување нашата продавница да се Facebook,Twitter,VK,Pinterest,Google плус ект , 4 .Контактирајте не преку порака или trademanager , ни испратите екран шут,ќе добиете бесплатен подарок од нас. 1. Транспорт низ целиот свет. (Освен некои земји ue apo / fpo) 2. Тековната обработени налози по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го следат вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот на приемот. Ако 'објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и ќе не issuea наплата или замена за вас. Постојат noexceptions! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфичната причина за враќање, и вашата цел ID. 3. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата за износот на приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Или, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира.
1. Ограничена Гаранција : 12 месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со гаранција гаранција. 2. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Бесплатен превозот 10pcs/многу 150mm 15cm Серво Продолжување Доведе Wire Кабел За Futaba JR за далечинска контрола на авион автомобил хеликоптер US$ 4.80 /многу
10 парчиња / многу
Бесплатен превозот 100pcs/многу 150mm 15cm Серво Продолжување Доведе Wire Кабел За Futaba JR за далечинска контрола на авион автомобил хеликоптер US$ 29.00 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен превозот 2,5 mm Злато Позлатен банана приклучок машки и женски plug 200pair/многу за кабелот за поврзување US$ 84.00 /многу
200 пара / многу
Бесплатен превозот 500pcs/многу 150mm JR машки да машки врска кабел за продолжување серво кабел за JR Futaba далечински управувач кабел жица US$ 150.00 /многу
500 парчиња / многу
Бесплатен превозот 200pairs/торба JST Женски 20 AWG силикони жица 10cm JST 2 pin конектор приклучок доведе кабел жица женски конектор US$ 66.00 /многу
200 пара / многу
Бесплатен превозот на Големо 100 компјутери/многу 300мм Серво Y-Продолжување жица за JR.Futaba Приемник ,европската социјална повелба.

Основните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Авионите
Бренд Име:
Dreameagle
Алатка Материјали:
Сечење
Материјал:
PU
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Број На Модел На:
600mm
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
is_customized:
Yes

Додатоци на производот