0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
Бесплатен превозот 10pair/многу 10cm 100mm JST кабел Lipo Батеријата Wire Конектор Кабел 24AWG кабел рк lipo батеријата JST Кабел

Бесплатен превозот 10pair/многу 10cm 100mm JST кабел Lipo Батеријата Wire Конектор Кабел 24AWG кабел рк lipo батеријата JST Кабел

DEN 187.00
DEN 249.60
Това е достапна

Количина на стоки


Бесплатен превозот 10pair/многу 10cm 100mm JST кабел Lipo Батеријата Wire Конектор Кабел 24 AWG кабел рк lipo батеријата JST Кабел
Опис :
Должина : 100mm 10cm
машки & на женски приклучок
Може да се користи на повеќето мини RC хеликоптер и затворен 3 D авион
Одлично за мали Lipo и Ni Mh врска
пакет се вклучени :
100 MM JST кабел*10 Pair
Бесплатен превозот 100pcs/многу 600mm JR машки да машки серво продолжување кабел жица JR Futaba серво кабел US$ 48.00 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен превозот 10pcs/многу 150mm 15cm Серво Продолжување Доведе Wire Кабел За Futaba JR за далечинска контрола на авион автомобил хеликоптер US$ 4.80 /многу
10 парчиња / многу
Бесплатен превозот 100pcs/многу 100mm 22 AWG Futaba машки да се женски конекција за серво продолжување кабел жица за рк автомобил хеликоптер авион US$ 39.00 /многу
100 парчиња / многу
whosale!!!120mm JR Машки-да машки поврзување на кабелот за доведе wire кабел за хеликоптер/авион/автомобил/брод бесплатен превозот САД$ 48.00 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен превозот Серво Y-продолжување жица 300мм за РК серво европската социјална повелба,JR,Futaba Приемник кабел жица US$ 9.80 /многу
10 парчиња / многу
10pcs/lot100mm Серво продолжување жица straightfor JR.Futaba приклучок за поврзување servos кабли Бесплатен превозот САД$ 5.80 /многу
10 парчиња / многу
Бесплатен превозот 200pairs/торба JST Женски 20 AWG силикони жица 10cm JST 2 pin конектор приклучок доведе кабел жица женски конектор US$ 66.00 /многу
200 пара / многу
Бесплатен превозот топла трговија на големо!! 200pairs/Многу Мини Т-приклучок конектор за батерија max 120 A Тековната машки и женски Мини Т-приклучок за полнач US$ 88.00 /многу
200 пара / многу
1 .Скенира QR код. 2 .додадете нашата продавница на вашата омилена продавница, 3 . Споделување нашата продавница да се Facebook,Twitter,VK,Pinterest,Google плус ект , 4 .Контактирајте не преку порака или trademanager , ни испратите екран шут,ќе добиете бесплатен подарок од нас. 1. Транспорт низ целиот свет. (Освен некои земји ue apo / fpo) 2. Тековната обработени налози по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го следат вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот на приемот. Ако 'објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и ќе не issuea наплата или замена за вас. Постојат noexceptions! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфичната причина за враќање, и вашата цел ID. 3. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата за износот на приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Или, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира.
1. Ограничена Гаранција : 12 месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со гаранција гаранција. 2. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

Основните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Авионите
Бренд Име:
Dreameagle
Алатка Материјали:
Сечење
Материјал:
PU
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Број На Модел На:
100mm JST
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
is_customized:
Yes

Додатоци на производот