0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
поврзани prolite 4x4 легура C центар-1rc сет

поврзани prolite 4x4 легура C центар-1rc сет

DEN 1036.80
Това е достапна

Количина на стоки


поврзани prolite 4x4
легура C центар-1rc сет
Име на производ : PL019

Основните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици

Додатоци на производот