0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
Бесплатен превозот 500pcs/многу 150mm JR машки да машки врска кабел за продолжување серво кабел за JR Futaba далечински управувач кабел жица

Бесплатен превозот 500pcs/многу 150mm JR машки да машки врска кабел за продолжување серво кабел за JR Futaba далечински управувач кабел жица

DEN 4500.00
DEN 6000.00
Това е достапна

Количина на стоки


Бесплатен превозот 100pcs/многу 150mm JR машки да машки врска кабел за продолжување серво кабел за JR Futaba далечински управувач кабел жица
22 AWG 15 CM JR машки да машки кабел
пакет се вклучени :
15cm JR кабел*500pcs
1 .Скенира QR код. 2 .додадете нашата продавница на вашата омилена продавница, 3 . Споделување нашата продавница да се Facebook,Twitter,VK,Pinterest,Google плус ект , 4 .Контактирајте не преку порака или trademanager , ни испратите екран шут,ќе добиете бесплатен подарок од нас. 1. Транспорт низ целиот свет. (Освен некои земји ue apo / fpo) 2. Тековната обработени налози по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го следат вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот на приемот. Ако 'објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и ќе не issuea наплата или замена за вас. Постојат noexceptions! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфичната причина за враќање, и вашата цел ID. 3. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата за износот на приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Или, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира.
1. Ограничена Гаранција : 12 месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со гаранција гаранција. 2. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
whosale!!!120mm JR Машки-да машки поврзување на кабелот за доведе wire кабел за хеликоптер/авион/автомобил/брод бесплатен превозот САД$ 48.00 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен превозот на Големо 100 компјутери/многу 300мм Серво Y-Продолжување жица за JR.Futaba Приемник ,европската социјална повелба.серво Кабел жици US$ 57.00 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен превозот 200pairs/торба JST Женски 20 AWG силикони жица 10cm JST 2 pin конектор приклучок доведе кабел жица женски конектор US$ 66.00 /многу
200 пара / многу
Бесплатен превозот 300мм 10pcs/многу серво продолжување Доведе wire кабел за Futaba JR машки и женски приклучокот за кабелот жица кабелски инсталации US$ 5.68 /многу
10 парчиња / многу
10pcs/lot100mm Серво продолжување жица straightfor JR.Futaba приклучок за поврзување servos кабли Бесплатен превозот САД$ 5.80 /многу
10 парчиња / многу
Бесплатен превозот 3,5 мм Злато Позлатен банана приклучок машки и женски plug 200pair/многу за конектори за кабелот за НАС$ 70.00 /парче
10pcs/многу 120mm JR машки да машки plug серво поврзување на кабел доведе wire кабел Бесплатен превозот САД$ 5.98 /многу
10 парчиња / многу
Бесплатен превозот 10pcs/многу SKYRC температура детектор кабел жица за Б6.

Основните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 3
За Возило Тип:
Авионите
Бренд Име:
Dreameagle
Алатка Материјали:
Сечење
Материјал:
PU
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Гуми
Број На Модел На:
22AWG 15CM
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
серво кабел:
рк серво кабел
серво продолжување кабел:
рк кабел
is_customized:
Yes

Додатоци на производот