0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Небото-летаат DLE20 DLE20RA 20CC моторот се Пропустливи Цевка Задните Издувните Eduction Избега Цевка За РК Авион

Небото-летаат DLE20 DLE20RA 20CC моторот се Пропустливи Цевка Задните Издувните Eduction Избега Цевка За РК Авион

DEN 1027.20
Това е достапна

Количина на стоки


S пеќската ification :
РК Бензински Мотор Додатоци 20 CC Пропустливи Цевка Задните Издувните Eduction Избега Цевка за DLE20 DLE20 RA РК Авионски Мотор
Пропустливи цевка е погодна за DLE20, DLE20 RA и мотори со иста големина, погоден за авион на која моторот е изложена на воздух.
Пакетот вклучува :
1x пропустливи цевка
1x заптивка
2x М4*16

Основните својства

Бренд Име:
FLIGHT-MODEL.COM
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Мотори
За Возило Тип:
Авионите
Број На Модел На:
20cc
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Задните Издувните Eduction Избега Цевка

Додатоци на производот