0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
SE1102 KV9000 Brushless Мотор за Mantis 85 Трки Летало

SE1102 KV9000 Brushless Мотор за Mantis 85 Трки Летало

DEN 647.52
Това е достапна

Количина на стоки


Карактеристики
SE1102 KV9000 Brushless Мотор за Mantis 85 Трки Летало
Детали За Производот
Објектот Пакување
1 X SE1102 KV9000
Детални Слики
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Ако не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас што е можно
како posibile, ние ќе се обидеме потрудиме да се подобри квалитетот на стоки и услуги. Плаќање
Прифати Зачувам. Наплата&Враќање Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,тоа се смета како се користи и ние не ќе ви понуди враќање на парите или замена. Вештачки штета не поддржува наплата или враќање.

Основните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Моторс
Бренд Име:
Feetech
Четири тркала Атрибути:
Моторс
За Возило Тип:
Авионите
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Пластични Тип:
PC
Број На Модел На:
SE1102-9
Материјал:
Пластични
Надградба На Делови/Додатоци:
Моторс
KV:
9000
Моторни Димензија(Кол.*лен):
14*9.5 mm
Тежина(g):
4

Додатоци на производот