0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
ПОДПОРА далечински управувач еден-внесете обратна опрема систем ЗА LOSI 5IVE-Т LOSI МИНИ WRC 1/5 рк автомобил гас

ПОДПОРА далечински управувач еден-внесете обратна опрема систем ЗА LOSI 5IVE-Т LOSI МИНИ WRC 1/5 рк автомобил гас

DEN 10704.00
Това е достапна

Количина на стоки

Усвојување на две групи на запчаниците за да дизајн, напред cid : 20 T : 57 T обратна cid : 17 T : 54 T во средината на задната опрема поставени мал idler опрема, опрема може да го промени менувачот на пренос Насока, кога ќе го поставите трет канал. Обратна Промена се Движи во обратна опрема во обратна опрема поставување на напред опрема и автомобили ќе се движи напред. По запрете, притиснете третиот канал вклучите повторно. На реверсот опрема ќе почне да работи и да се префрлат на задната опрема сет, По вежбање. Со цел да се постигне соништа за контрола наназад слободно!

Основните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Примачите
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Сечење
Бренд Име:
ПОДПОРА ТРКИ
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Големина:
1/5
Технички параметри:
Вредност 3
РК Делови и Accs:
Тркала Центар

Додатоци на производот