0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Небото-летаат 20CC Пропустливи Цевка Задните Издувните Eduction Избега Цевка За DLE20 DLE20RA РК Авионски Мотор Додатоци

Небото-летаат 20CC Пропустливи Цевка Задните Издувните Eduction Избега Цевка За DLE20 DLE20RA РК Авионски Мотор Додатоци

DEN 1028.64
Това е достапна

Количина на стоки


РК Бензински Мотор Додатоци 20 CC Пропустливи Цевка Задните Издувните Eduction Избега Цевка за DLE20 DLE20 RA РК Авионски Мотор
Пропустливи цевка е погодна за DLE20, DLE20 RA и мотори со иста големина, погоден за авион на која моторот е изложена на воздух.
Пакетот вклучува :
1x пропустливи цевка
1x заптивка
2x М4*16
Испорака Детална :
1.Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи ти ред.Ние ќе ја испрати на производи за да можете
одеднаш на уплата
2.Објектот е предаден од кина пост воздухопловната.Стигнат до повеќето земји 10-30 дена
3.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте добиле точка во 35 дена , и ни даде 3 дена за проверка на undelivered пакет и причина ,ако тоа е нашиот проблем, ние ќе рефундирање на пари за вас.
4.Ние не можеше да брод од Африканските земји освен Јужна Африка од воздухопловната .Значи, ако Африкански клиентите сакаат да ги купите овие производи,ве молиме контактирајте со нас за превозот проблем однапред.
Контакт со НАС на :
Ние нудиме 24 часа услуги на клиентите на седмицата како и часа на сабота (освен за големи празници). Ние веруваме во точноста на услугата на купувачи,и би сакал да се направи сè за да ги задоволиме нашите клиенти. Ако имате било какви проблеми,коментар или сугестија, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите претставник. ADD : Changan Таун, Dong Guan Сити, Провинцијата Guang Dong, Кина Телефон : 0086-769-85077880 0086-769-85077029
Повратни информации :
1. Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее. Затоа вашата повратна информација е extremetly важно за нас.Ве молиме да оставите добар фидбек до нас ако не сте задоволни со нашата стока и услуга
2. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора ,и ќе се потрудиме да ги реши проблемите.
3.Испратете ни пред тргнување било негативни повратни информации или отворање спор на сајтот.Ние ќе ви помогнеме да го реши проблемот.

Основните својства

Бренд Име:
FLIGHT-MODEL.COM
Материјал:
Композитен Материјал
РК Делови и Accs:
Мотори
За Возило Тип:
Авионите
Број На Модел На:
20cc
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Задните Издувните Eduction Избега Цевка

Додатоци на производот